З нагоди Міжнародного дня студента, в ІФННІМ ЗУНУ було проведено «День студентського самоврядування».

Студенти мали можливість відчути себе в ролі улюблених викладачів, директора, заступників директора, завідувачів кафедр.

Вони здійснили спроби самостійно провести пари, вирішити адміністративні питання чи питання щодо організації наукового й навчального процесу.

День самоврядування в інституті завершився спільною нарадою директора та тимчасово призначених студентів щодо стратегії розвитку інституту, напрямків, які потрібно розвивати, проблем та способів їх вирішення.

Вважаємо, що така ініціатива є основним принципом студентоцентризму, що панує в нашому закладі. Завдяки реалізації такого заходу студенти змогли відчути важливість та складність педагогічної роботи. А ініціативність та креативність студентської молоді стала основою планування майбутніх заходів та ідей для розвитку навчального закладу.