Сьогодні в стінах Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту ЗУНУ відбувся майстер клас по живопису- художника, випускника нашого закладу, члена національної спілки художників України – Ореста Кузіва

Мистецтво – це мова душі, що дозволяє нам спілкуватися без слів. Використовуючи іриси, квіти високих почуттів та благородства, як основу для творчого завдання, Орест надихнув студентів відтворити ці квіти в національних кольорах України – синьому та жовтому.

Ці кольори нагадують про непереможну волю та непохитну віру українського народу в краще майбутнє.

«Важливо не тільки бачити красу в звичайних речах, а й уміти передати її через свою творчість, наділяючи звичайне глибшим значенням”, – поділився своєю думкою Орест Кузів, спостерігаючи за працею студентів.

Кожна робота, що народилася під пензлем студентів, стала свідченням унікальності та індивідуальності його творця.

Таким чином, майстер-клас Ореста Кузіва став подією, що нагадує про велику силу мистецтва об’єднувати серця, надихати на створення краси і висловлювати глибокі почуття національної приналежності та гордості.