19 жовтня в ІФННІМ ЗУНУ відбулася науково-практична конференція “Актуальні проблеми глобалізованого світу”.

Офіційне відкриття розпочалося з вітального слова директора інституту д.е.н., проф. Ляхович Галини Іванівни, яка зазначила, що конференція є науковою подією у житті інституту, яка дозволяє обговорити важливі питання пов’язані з можливостями та проблемами глобалізації, і її взаємозв’язку з освітою та наукою.

На конференцію завітали гості з Івано-Франківського фахового коледжу технологій та бізнесу, які представили свої наукові доповіді та зроблені ними висновки щодо обраних для аналізу та дослідження об’єктів.
Під час пленарного засідання учасники детально розглянули теми про зв’язок глобалізації та сучасного освітнього простору.

На завершальному обговоренні Ляхович Г.І. наголосила, що в умовах глобалізації різних сфер життя, в тому числі освіти, слід дбати про власну національну ідентичність!

Найкращих доповідачів було відзначено грамотами та подарунками!