З нагоди відзначення 210-ої річниці від дня народження національного і світового генія, поета, художника, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка в Івано-Франківському навчально-науковому інституті менеджменту ЗУНУ відбулися «Шевченківські читання».

Сьогодні ця знаменна для кожного українця дата  припадає на часи історичного протистояння незалежної України у збройній агресії рф.

Шевченко – воїн і духовний символ боротьби  українців за свободу і незалежність, за наше сьогодення і майбутнє. Ми горді з того, що упродовж століть в устах патріотів рідного слова звучала наша мова, її берегли,  як перлину, щоб колись заговорити нею на повний голос. І коли гостро постало питання, бути чи не бути українській мові і культурі взагалі,… “Бути!”- відповів на це Великий Тарас своїми творами.

“Ну що б, здавалося, слова…

Слова та голос – більш нічого.

А серце б’ється – ожива,

Як їх почує!…”

Гортаючи сторінки “Кобзаря”, студенти декламували поезії,

а історією « Кобзаря», як родинної реліквії, поділилася к. е. н., доцент кафедри управління та адміністрування – Марія Данилюк.

Розповідь була дуже зворушливою!

Шевченко приходить у наш день, але ми повинні йти в його час. Лише так між нами і ним глибшатиме взаєморозуміння.