Кожен з нас воює на своєму фронті, кожен на своєму місці повинен робити все можливе, вкладаючи максимум зусиль для наближення Перемоги.
Разом ми непереможні, бо, як стверджував Арістотель, “у єдності сила”.

З натхненням і метою зробити свій внесок у наближення Перемоги, студентський актив Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту ЗУНУ вже вкотре організував благодійний ярмарок на підтримку наших військових.

Захід проходив біля приміщення інституту, де студенти пригощали перехожих смаколиками та пропонували власноруч виготовлені вервички , випічку за добровільний донат .

Виручені кошти з ярмарку підуть на підтримку захисників, забезпечуючи їм не тільки необхідне обладнання, як-от колеса до військового автомобіля, але й продукти харчування. Підтримка Збройних Сил України є нашим пріоритетом, бо завдяки їх мужності та відвазі ми маємо кожен день у теплому ліжку , в колі рідних та близьких

Дякуємо нашим студентам, які боронять нас та їхнім побратимам за самовіддану службу !,
💙💛