З вірою та надією у швидку ПЕРЕМОГУ та любов’ю до наших ЗБРОЙНИХ СИЛ 8 листопада 2022 року студенти Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту ЗУНУ долучилися до доброї справи та організували благодійний ярмарок «Одягни солдата».

Студенти пригощали перехожих власноруч приготовленими смаколиками й випічкою, роздавали оригінальні передбачення та побажання, а також мотивували патріотичною музикою на гітарі.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до організації заходу та всім небайдужим, адже перебуваючи в теплі та комформі в колі своїх рідних ми також можемо робити добрі справи для наших захисників! Ваша участь – це теплий подарунок солату, який зараз захищає нас! Разом ми – сила! Слава Україні! Слава нашим захисникам!