«Історія в книгах довга, наживо – минає стрімко, моє покоління пише сльозами й вогнем сторінку…».

Над цими та іншими рядками поезії задумувались студенти ІФННІМ ЗУНУ на благодійному творчому вечорі Павла Вишебаби у межах виховного заходу у Івано-Франківській обласній філармонії.

Приємним та несподіваним сюрпризом для всіх присутніх стала зустріч із «Пташкою» (Катериною Поліщук) – захисницею із «Азовсталі». Відважна героїня своїми піснями та поєзією надихала, мотивувала й, водночас, заспокоювала глядачів.

Студентське життя, окрім навчання, повинно невпинно формувати духовний розвиток кожної особистості. В умовах жорстокої російсько-української війни участь молоді у таких заходах є вагомим уроком та ключем до виховання патріотів та гідних українців.