1 вересня 2021 року в Івано-Франківському навчально-науковому інституті менеджменту Західноукраїнського національного університету відбулась урочиста академія з нагоди Дня Знань.

Всіх присутніх на святі привітала директор інституту заслужений працівник освіти, доктор економічних наук, професор Галина Ляхович. Вона побажала всім міцного здоров’я, наснаги, миру й достатку, цілеспрямованості, впевненості у власних силах, відвертого прагнення до нових звершень!

Від імені студентів-першокурсників Мар’яна Старик озвучила сподівання на плідне навчання та пообіцяла максимально старатись здобувати знання.

З настановами та теплими побажаннями до першокурсників звернулася студентка 2 курсу магістратури Любов Рига.

А першокурсники склали урочисту Клятву студента та отримали символічний  студентський квиток з рук директора інституту та випускниці.

З музичними привітаннями виступила студентка магістратури Христина Бандура.

Бажаємо всім нашим студентам і викладачам успішного та плідного навчального року! В добру путь дорогі наші першокурсники!