1 червня 2021 року в Івано-Франківському навчально-науковому інституті менеджменту відбулась щорічна звітна студентська науково-практична конференція «Економіко-фінансові механізми здіснення соціально-економічного розвитку України».

Директор Інституту, д.е.н, проф. Ляхович Галина Іванівна виступила із вступним словом в якому відзначила, що рада зустрічі та спілкуватись в режимі офлайн, а також висловила сподівання на плідну роботу конференції та побажала всім учасникам вдалих доповідей та цікавих обговорень.

Під час конференції учасники обговорили актуальні питання публічного управління та адміністрування, фінансів, обліку та оподаткування, менеджменту та міжнародної економіки.

За підсумками конференції кращі доповідачі отримали пам’ятні відзнаки та призи із символікою Західноукраїнського національного університету.